Jdi na obsah Jdi na menu

        Vánoční ozdoby z korálků dělám táké asi osm let. Přišla jsem k nim shodou okolností. Byla jsem nezaměstnaná, byl prosinec a na zahradě nebylo co dělat a v jedné Praktické ženě jsem viděla obrázek vánočních ozdob z korálků. Tak jsem to zkusila a rázem jsem měla zajímavý vánoční dárek pro své blízké.

        Od té doby každoročně v předvánočním období dělám různé hvězdičky, slzičky, rybičky, prasátka, krápníky, andílky a další vánoční tvary. V loňském roce jsem dokonce pár takovýchto kousků prodala svým kolegům, kteří o to měli velký zájem. V podstatě i na jejich popud jsem si zřídila tyto stránky.

 

Obrázky Vánočních ozdob z korálků najdete ve fotoalbu pod stejným názvem.

     Do fotoalba PRODEJ jsem přidala poslední Vánočních ozdob z korálků. Je tam ještě jeden Vánoční andílek tmavomodrý, vločka a hvězdičky.

         Ve fotoalbu také najdete PRODEJ, kde je pár Vánočních ozdob z korálků, a to andílek, rybička, prasátko, hvězdičky a vločky. Mimo jiné exkluzivně trojrozměrný Vánoční zvoneček modrý (65,- Kč). Ještě by něco málo mělo přibýt. Když zde nenajdeto to, co chcete, je možné se domluvit i na specialitách.

 

Náhledy fotografií ze složky Vánoční zvoneček modrý (65,- Kč)