Jdi na obsah Jdi na menu

Kroužky pro děti a Kurzy pro dospělé

Nabízím dva Kroužky pro děti - Háčkování a Šikovné ručičky. Kroužky jsou vedeny spíše individuální formou a to 1 - 3 děti na hodině u mě doma. Termín kroužků si můžete vybrat a to úterý nebo středa v časech mezi 14 až 18 hod. Kroužky budou mít celkem 12 hodinových lekcí za pololetí, a začínají v říjnu. Cena za pololetí je 1200,- Kč a platí se předem. V ceně kroužku je zahrnut i materiál. Kroužek je potřeba rezervovat nejpozději do 22. září.

 

Háčkování - je vhodný pro úplné začátečníky i mírně pokročilé. Zde se naučíte základním pojmům v háčkování, naučíte se číst schémata na háčkování a naučíte se háčkovat. Takže potom dokážete uháčkovat čepici, kabelku nebo třeba šatičky pro panenku. V ceně kroužku je příze potřebná během kroužku. Je nutné si donést svoje háčky ve velikosti 3, 3,5 a 4 nebo je možné zakoupit si je u mne na první hodině cca 20 - 25,- Kč za jeden (nutno nahlásit dopředu).

 

Šikovné ručičky - je vhodné pro každého kdo rád tvoří. Zde si vyzkoušíme různé korálkování, decoupage(ubrouskovou techniku), tvoření z barevných papírů, přírodních materiálů a podobně. V ceně kroužku je veškerý materiál, který na hodinách bude potřeba.

 

Kontakt: icepova@centrum.cz, 604338908

Kroužek: za pololetí 12x 1 hodina za 1200,- Kč.

Termín: úterý nebo středa v časech mezi 14 až 18 hodinou.

První hodina: říjen

Rezervace: do 22.září

 

Kurzy pro dospělé - Háčkování a Tvorba z korálek - je třeba domluvit individuálně.