Jdi na obsah Jdi na menu

       Je pravda, že korálky mě vždycky fascinovaly. Nicméně asi před osmi roky jsem jim úplně propadla. Staly se mím koníčkem číslo jedna a zatím jím i zůstaly. 

       Začínala jsem úpně neodborně navlékat na vlasec jakýkoliv rokajl do různých náhrdelníků, náramků a náušnic. Postupem času a zásluhou dobrých rad jsem začala tvořit lepší a lepší dílka z různých mačkaných tvarů, ohňovek, minerálů a dřevěných korálků.  Nakonec jsem se nebála i dražších korálků jakými jsou například broušené krystaly Preciosa a Swarovski.

       Také u obyčejného navlékání na vlasec jsem neskončila. I v tomto směru jsem se zlepšila a naučila jsem se i ketlovat. Ať už na ketlovací nýty a jehly nebo různobarevné drátky. Navlékání jsem však nezavrhla, jen materiály se rozšířily na lanka, voskované šňůry, stužky a další.

 

        Obrázky Korálků najdete ve fotoalbu pod stejným názvem. Pokud by jste nějaké chtěli koupit, tak prodejní kousky najdete ve fotoalbu pod názvem PRODEJ. Když zde nenajdeto to, co chcete, je možné se domluvit i na specialitách.

 

Náhledy fotografií ze složky Preciosa sluníčka